cs en de

22. Březen 2023Erasmus Rakousko – Víděň 2023

Dne 13.3. odjelo celkem 12 studentů s vyučující M. Plíškovou na třítýdenní stáž do Vídně. Skupina studentů je z různých oborů ve složení 1 kadeřnice (Jana Padělková KA2), 3 kuchaři/číšníci (Adam Kratochvíl KČ1, Lukáš Jackiw KČ1, Ivana Jakwerthová KČ2), 2 hotelníci (Tú Pham Tran, Nikola Součková HT2), 6 studentů z cestovního ruchu (Samuel Harbut a Barbora Janoušková CR2, Filip Mašek, Pavla Klištincová, Zuzana Havlišová , Natálie Sobotková CR3).

Popisky k fotkám:

Jana Padělková z KA2 při práci v kadeřnictví EPN Sophia Neumann na pracovní stáži ve Vídni.

Naši kuchaři Adam Kratochvíl, Lukáš Jackiw KČ1 a Iva Jakwerthová KČ2 a hotelníci Nikola Součková a Tú Pham Tran HT2 připravují lahodné pokrmy v restauraci a bistru TIAN ve Vídni.
TIAN RESTAURANT WIEN je vegetariánská restaurace, která má od roku 2014 Michelinskou hvězdu jako jediná vegetariánská restaurace v celém Rakousku a našim studentům se naskytla příležitost v této restauraci uskutečnit praxi na své třítýdenní stáži v Rakousku. Skvělá zkušenost!
Mimochodem 6-8 chodové menu si zde objednáte za zhruba 150 euro..
 
Tú Pham Tran při práci v TIAN RESTAURANT ve Vídni.
 
Naši studenti z cestovního ruchu Samuel Harbut, Barbora Janoušková CR2, Zuzka Havlišová, Pavla Klištincová, Filip Mašek a Natálie Sobotková z CR3 pracující v hotelu HILTON ve Vídni při práci a před hotelem.
 
 
Stáže pro žáky byly spolufinancovány z programu Evropské unie Erasmus+. Veškerá sdělení vyjadřují pouze názor autora (Mgr. M. Plíšková), Národní agentura a Komise neodpovídá za uvedené informace.