cs en de

Fotogalerie

kategorie

Sportovní den 26. Červen 2024 Sportovní den

Tak jako každý rok i letos probíhal na naší škole sportovní den. Žáci se mezi sebou utkali v mnoha týmových i individuálních disciplínách. Všem vítězům gratulujeme.

Předávání výučních listů 19. Červen 2024 Předávání výučních listů

Podruhé jsme se letos sešli v Centru tradiční lidové kultury v Třebíči tentokrát na předávání výučních listů. Po úvodním slovu moderátora a proslovu pana ředitele jsme se pustili do samotného předávání. Nechyběla ani spousta děkovných řečí, ať už žáků, nebo jejich třídních učitelů. Všem absolventům přejeme hodně štěstí, ať už to bude při dalším studiu nebo s výběrem povolání.

Předávání maturitních vysvědčení 05. Červen 2024 Předávání maturitních vysvědčení

Předávání maturitních vysvědčení v Centru tradiční lidové kultury v Třebíči. Ačkoliv bylo počasí rozmanité a na předávání poslední třídy nás vyhnal déšť do vnitřních prostor, náladu nám to určitě nezkazilo. Všem absolventům přejeme hodně štěstí, ať už to bude při dalším studiu nebo s výběrem povolání.

Maturitní střípky CR4 07. Červen 2024 Maturitní střípky CR4

Maturitní zkoušky čtvrťáků studijního oboru cestovní ruch jsou za námi. Lze konstatovat, že proběhly v důstojné a klidné atmosféře, studenti většinou nepodcenili přípravu a výsledky jsou velmi dobré. Nervozita v rámci zkoušek z dospělosti je přirozená a zkoušející učitelé určitě nezapomněli na dobu, kdy i oni v roli žáků stáli před maturitní komisi.

Praktické závěrečné zkoušky oboru designér v reklamě 10. Červen 2024 Praktické závěrečné zkoušky oboru designér v reklamě

Podívejte se, jak se dařilo žákům na praktických závěrečných zkouškách oboru designér v reklamě

Praktické závěrečné zkoušky oboru kuchař-číšník 10. Červen 2024 Praktické závěrečné zkoušky oboru kuchař-číšník

Podívejte se, jak se dařilo žákům na praktických závěrečných zkouškách oboru kuchař-číšník.

Praktické závěrečné zkoušky oboru cukrář 10. Červen 2024 Praktické závěrečné zkoušky oboru cukrář

Podívejte se, jak se dařilo žákům na praktických závěrečných zkouškách oboru cukrář.

Junior Show 15. Květen 2024 Junior Show

Na JuniorShow, která se konala 15. 5. 2024 jsme mohli vidět prezentace jednotlivých oborů, práce žáků, nebo jsme mohli zakousnout něco dobrého k snědku. Zde je malé ohlédnutí za touto akcí.

Praktická maturitní zkouška oboru sportovní management 25. Duben 2024 Praktická maturitní zkouška oboru sportovní management

Praktická maturitní zkouška oboru sportovní management, kde si žáci ověřovali své fyzické a technické dovednosti.

Praktická maturitní zkouška oborů obchodní akademie a podnikání 26. Duben 2024 Praktická maturitní zkouška oborů obchodní akademie a podnikání

Praktická maturitní zkouška oborů obchodní akademie a podnikání, kde si ověřovali své znalosti v počítání, účtování, vytváření databází nebo propagačních materiálů.