cs en de

Fotogalerie

kategorie

Praktická maturitní zkouška oboru sportovní management 25. Duben 2024 Praktická maturitní zkouška oboru sportovní management

Praktická maturitní zkouška oboru sportovní management, kde si žáci ověřovali své fyzické a technické dovednosti.

Praktická maturitní zkouška oborů obchodní akademie a podnikání 26. Duben 2024 Praktická maturitní zkouška oborů obchodní akademie a podnikání

Praktická maturitní zkouška oborů obchodní akademie a podnikání, kde si ověřovali své znalosti v počítání, účtování, vytváření databází nebo propagačních materiálů.

Praktické maturitní zkoušky oboru hotelnictví 03. Květen 2024 Praktické maturitní zkoušky oboru hotelnictví

Maturitní raut v podání žáků oboru hotelnictví. Posuďte sami, jak se jim dařilo.

Praktická maturitní zkouška oboru CR4 22. Duben 2024 Praktická maturitní zkouška CR4

Praktická maturitní zkouška oboru CR4

Praktické maturity třídy CR4 22. Duben 2024 Praktické maturity třídy CR4

Začaly praktické maturitní zkoušky! I když prvnímu dni třídy CR4 počasí vůbec nepřálo, maturanti vše vyřešili se ctí. Provedli návštěvníky i maturitní komisi parkem primáře Veselého a Tyršovými sady, Libušiným údolím, galerií Franta, modelem náměstí, skutečným náměstím a městskou věží.

Kurz studené kuchyně 01. Březen 2024 Kurz studené kuchyně

Žáci oboru Hotelnictví, Kuchař - číšnik a Cukrář získávali praktické zkušenosti na kurzu studené kuchyně pod odborným vedením Ing. Veroniky Přepechalové. Připravovali moderní a netradiční výrobky studené kuchyně. Posuďte, jak se jim na kurzu dařilo ?

Erasmus Braga 01. Únor 2024 Erasmus Braga

Stáž našich studentů v Portugalsku ve městě Braga, která probíhá v měsících leden–únor 2024. 16 studentů z různých oborů na naší škole přicestovalo vyzkoušet si pracovat v zahraničí, ověřit svoje znalosti ze svého oboru a naučit se něčemu novému.

Den otevřených dveří leden 2024 23. Leden 2024 Den otevřených dveří leden 2024

Malá ukázka prací žáků a programu ze dne otevřených dveří.

Vánoční výstava 2023 13. Prosinec 2023 Vánoční výstava 2023

Ve středu 13. 12. proběhl na naší škole Den otevřených dveří s Vánoční výstavou, kdy se naše škola otevřela veřejnosti. Zájemci o studium se mohli podívat na aktivity jednotlivých oborů a ostatní si mohli vyzkoušet workshop, ochutnat výrobky z dílen našich žáků nebo jen prostě nasát vánoční atmosféru.

Exkurze Londýn 2023 04. Prosinec 2023 Exkurze Londýn 2023

V úterý ráno jsme šťastně přijeli a hned se vydali objevovat krásy Londýna. Po návštěvě nultého poledníku jsme se lodí přesunuli do City, navštívili jsme Tower a viděli korunovační klenoty. Užili jsme si vyhlídku na místní mrakodrapy a ochutnali vyhlášené Fish&chips. Druhý den našeho pobytu v Londýně jsme navštívili Natural History Museum, viděli jsme Albert Hall a Albert Memorial. Po procházce v Kensington Gardens jsme se přesunuli na Oxford Street a užívali jsme si vánoční atmosféru. Náš poslední den začal u Buckingham Palace. Krále, který byl doma, jsme ale neviděli ?. Prošli jsme se kolem Westminster Abbey a Westminster Palace a užili si jízdu na London Eye. Následovalo Leicester Square, Chinatown, Piccadilly Circus a rozloučení. Těšíme se na další výlet.