cs en de

Fotogalerie

Naše dívky druhé v atletice 23. Září 2016 Naše dívky druhé v atletice

Skvělé druhé místo obsadily naše dívky v Corny středoškolském poháru v atletice. V konkurenci šesti třebíčských škol nestačily jen na suverénní tým Gymnázia Třebíč a po výborných výkonech předstihly s velkým náskokem třetí SPŠ Třebíč. Velmi dobře si vedli i chlapci, kteří v konkurenci osmi týmu skončili čtvrtí. Oběma týmům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Sportovně - turistický kurz Biskupice 29. Květen 2016 Sportovně - turistický kurz Biskupice

Sportovně - turistický kurz Biskupice

Pohár Josefa Masopusta 05. Duben 2016 Pohár Josefa Masopusta

Žáci Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč se umístili na pěkném 3. místě v Poháru Josefa Masopusta. V souboji o 3. místo porazili studenty z Katolického gymnázia. Turnaj vyhráli chlapci ze Střední průmyslové školy Třebíč.

Krajské finále ve florbalu 26. Leden 2016 Krajské finále ve florbalu

V úterý 26. ledna 2016 se naše florbalistky zúčastnily krajského finále ve florbalu v Jihlavě. Proti nám stálo dalších 5 škol z celého kraje Vysočina, které zvítězily v okresních přeborech. Po celém dni vyrovnaných soubojů jsme skončily na krásném 3. místě.